czwartek, 1 lipca 2010

Kobieta kontrasty w sobie ma

Świetliste opale, światłem żyjące......które kochają zarówno Słońce, nastrojowe lampki jak i ciepłe, przyjazne świece. Przechowują ich blask, dodając czaru wszelkim okazjom...

Dla innego nastroju kolczyki z czarnej głębi ziemi. Lawa wulkaniczna, prawie gorąca, ledwie formę przybrała...1. Opale syntetyczne oplecione srebrnym drutem. Bigle srebrne.
2. Lawa wulkaniczna plus posrebrzane połączenia. Bigle srebrne.

10 komentarzy:

 1. Witaj KOCHANA! Przepiękne...obie pary:-) Urocze i zarazem tak inne...Cudnie to wymyśliłaś:-) Pierwsze- zwiewne,delikatne, lekkie... Muśnięte promieniami słońca i tańczące na wietrze...W sam raz dla niepoprawnej romantyczki :) Drugie kuszą swoim kształtem i hipnotyczną czernią by odziać w nie uszy na... uroczyste otwarcie wystawy dzieł sztuki:)np. znanego współczesnego malarza:)Taaak... Na wernisaż założyłabym je musowo:) Są zmysłowe i doskonale pasują do takiego klimatu:-) Podobnie jak na premierę w tatrze czy nastrojową kolację w ulubionym lokalu...Ach...Rozmarzyłam się...A uszy nadal nie przekłute:( Nie miałam czasu by znaleźć dobry salon kosmetyczny. Ech...Cała ja:-/ Znajoma powiedziała,że przez minimum 3 miesiące trzeba chodzić w tej pierwszej parze aż zagoją się rany i ten długi okres mnie trochę zniechęcił. POZDRAWIAM CIEPŁO!!!! Udanego jutra...

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje pięknie mieniące się w słońcu opale podziwiałam już w Kufrze.Lawę również bardzo lubię,bo przypomina mi tajemnicze,niezbadane planety:)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudownie omotałaś opale... a na rybkach kropelki wyglądaja imponująco ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne obie pary, nie potrafię wybrać tych, które bardziej mi się podobają :) I jak fajnie sfotografowane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mmmm - cudne. Jak dobrze mieć "dziurawe uszy" :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie jestem za pierwszymi, wolę takie delikatniejsze, aczkolwiek do jakiegoś wieczorowego stroju te wulkaniczne pasowały by jak ulał ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I jedne i drugie są prześliczne.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Opale dają naprawdę świetny efekt w promieniach słonecznych, a lawa jak zawsze piękna!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudne kolczyki :) Opale magiczne, a lawę uwielbiam!
  Dziękuję za udział w Candy :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń